Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec sezóny 2015/2016

UKONČENÍ SEZÓNY 2015/16
 

 V sobotu 11.6.2016 od 14:00 se po domluvě s rodiči (informativní schůzka – posunuli jsme jen začátek až na 14:00 z důvodů MU ,,B“ týmu), na TC Vítek uskuteční ukončení sezóny s tradičním fotbálkem rodičů proti dětem. Na ukončení proběhnou také různé fotbalové soutěže, které s trenéry připravíme. Trenéři taky připraví příjemné posezení přímo vedle hřiště a postarají se o kvalitní pitný režim, jak pro rodiče, tak také pro děti :-)

 Naopak prosíme rodiče, aby každý z nich donesl něco dobrého, domácího do bříška (řízečky, roládky, rarášky, něco sladkého ke kávě atd.) Prostě jde o to, abychom si dobře zasportovali, pojedli, po jídle měli něco na zapití a ten další společně strávený fotbalový ročník kvalitně zhodnotili.

 

A jak to bylo?

Tak jsme konečně ukončili hodně smolnou sezónu 2015/2016 a po dlouhé době jsme si opět zahráli rodiče proti svým potomkům. V dávných dobách vždy platilo, že vítězem tohoto utkání byli vždy rodiče. Tentokrát to bylo takové zvláštní a nikdo nevěděl, jestli rodiče vůbec postaví své mužstvo. Hodně zakládajících hráčů, dnes už U14, mezi námi není, tudíž i tzv. zdravé jádro rodičů, kteří společně zažili nejednu krásnou společenskou akci, se prostě už neschází.  

Nové rodiče se zatím nepodařilo zapojit do „kolektivního pojetí“ a myslím, že je to škoda, protože by pořád mělo platit TÝM NA HŘIŠTI - TÝM V HLEDIŠTI. A tak děkuji alespoň té hrstce rodičů, kteří na rozloučení přišli a pomohli prodloužit neporazitelnost týmu rodičů!!!

A pro ty kteří rozloučení chtějí vidět alespoň na obrázcích je zde odkaz:

odkaz č1 : https://goo.gl/photos/YVVzDAkuFkeX3jfcA

odkaz č.2: https://goo.gl/photos/FBqoqdwvZCgPcZMt7